Halı Yıkama Programı

Halıpos


Halı Yıkama Programı

Web ile Mobil Uygulama

Halıpos Halı Yıkama Programında Web Programı ile beraber Mobil Uygulaması entegre çalışmaktadır. Bu sayede müşterilerinize 7/24 anında destek verebilirsiniz.

3 Yenilik Birden

Tüm paketlerimizde Toplu Sms + Web Uygulama + Mobil Uygulama aynı anda kullanılabilir durumda! Üstelik En düşük paket alımında Tüm uygulamalara sahip olabilirsiniz.

Güvenilirlik ve Kalite


Halıpos tüm ürün ve hizmetlerinde %100 garanti vermektedir. Müşteri bilgileriniz ve kullanıcı haklarınızı göz önünde bulundurur ! Kişisel verilerinizin gizliliğine önem vermektedir.

Yazıcı + Barkod Yazıcı


Halıpos Halı Yıkama Programı ile Müşterilerinizin yanında ürünlerinizin teslimatı sırasında Firma Bilgilerinizin yeraldığı fiş veya makbuzlarınızı tek dokunuşla çıktı alabilir ve müşterilerinize verebilirsiniz.

Mobil + Tablet


Halıpos Halı Yıkama Programı ile Gelişmiş teknolojiyi kullanarak istediğiniz yerden müşterilerinize hizmet verebilir ve Günlük satış,sipariş,ciro gibi tüm işlemlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Anında Sms


Halıpos Halı Yıkama Programı ile sipariş aldığınızda, teslimat yapıldığında ve sipariş işlemleri bittiğinde müşteriye otomatik olarak sms gönderebilir veya Toplu Sms Kampanyaları oluşturabilirsiniz.

İş Yönetim Sistemi


Halıpos Halı Yıkama Programını kullanmaya başladığınızda firmanıza ait genel muhasebe,personel takibi ve sipariş takibi gibi bir çok alanda en uygun fiyatlı bir hizmeti satın aldığınızı düşüneceksiniz.

Caller ID


Halıpos Mobil Uygulaması ile Müşterilerileriniz sizi aradığında müşteri bilgilerini anında görebilir, müşteriye ait sipariş bilgilerini alarak anında sipariş oluşturabilirsiniz.

Halıpos - Halı Yıkama Programı Mobil Uygulaması

Android  IOS