Halıpos

Halıpos

Halıpos Halı Yıkama Programı, Modüler ve Geliştirilebilir bir Halı Yıkama Yazılımıdır. Sistem kullanımı Web ve Mobil Uygulama olarak ikiye ayrılıyor. Web Uygulama üzerinden kullanıcı bilgilerinizi girdiğinizde Programın en gelişmiş halini görebilir, Mobil Uygulama üzerinden yine kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptığınızda sistemin daha minimize edilmiş halini kullanabiliyorsunuz. Halıpos tüm müşterilerine maksimum 3 Kullanıcı hesabı oluşturma izni ile olarak servis ediliyor.

Halıpos Web Uygulama

Web uygulama, Sekreteriniz veya Firma sahipleri için özelleştirilebilir ve Anlık Sipariş durumlarını görmenize olanak sağlayan gelişmiş bir platformdur.

Web Uygulama içeriğinde aşağıdaki programlar bulunmaktadır.

Sipariş Yönetimi, Müşteri Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Depo Stok Yönetimi, Tedarikçi Yönetimi, Personel Yönetimi, Sms Yönetimi, Destek Yönetimi, Sistem Ayarları..

Halıpos Mobil Uygulama

Halıpos Mobil Uygulama, Kullanıcıların anlık olarak takip ettiği Sipariş durumlarını ve Müşteri bilgilerini güncelleyebildiği gelişmiş bir mobil uygulamadır. Uygulama içeriğinde Alınacak siparişlerinizi el ile veya otomatik sıralama yapabiliyor, İşlemdeki bir siparişe ekleme/düzenleme işlemi yaptırabiliyor ve Günlük kazanç ile m2 bilgilerinizi anlık görebiliyorsunuz.

Halıpos Halı Yıkama Yazılımı Android Telefonlar için Android 6 ve Üstü işletim sistemi için sorunsuz kullanılmaktadır.

Teslimata Çek bölümünde müşteri numarası veya sipariş numarası ile işlemdeki bir siparişi anında teslimata çekme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Müşteriler bölümünde müşteriye ait önceki sipariş durumlarını, Müşteri bilgilerini güncelleme ve yeni sipariş oluşturma bölümleri mevcut.

Teslimatlar bölümünde el ile ve otomatik sıralama yapabiliyor, müşteri adres bilgisini navigasyonda kullanabiliyor ve teslim edilecek siparişi tamamlayabiliyorsunuz.

Genel olarak Halıpos Halı Yıkama Programı Özellikleri şu şekilde;

Halıpos Halı Yıkama Programı Özellikleri

Sınırsız Müşteri Ekleme Sınırsız Sipariş Oluşturma
Müşteri Konum Ekleme Navigasyon Özelliği
Alınacak Sms Gönderimi Teslimat Sms Gönderimi
Otomatik Sıralama El ile Sıralama
Etiket Yazdırma Fiş Yazdırma
CallerId Mobil CallerId
Günlük Sipariş Günlük Kazanç ve M2
Yıllık Grafiksel Kazanç Ön Muhasebe
Depo Stok Takibi Personel Takibi
Günlük Sipariş Günlük Kazanç ve M2
Tedarikçi Yönetimi Gelişmiş Sms Sistemi

Halıpos Web Uygulama kullanırken; Oluşturduğunuz siparişleri ister daha önceden tanımladığınız kullanıcıya atayın isterseniz kendiniz takip edin. Bu sayede her müşteriden alınan adresler karışmıyor ve hangi kullanıcı hangi siparişi aldıysa kolaylıkla takip edebiliyorsunuz. Web Uygulama üzerinde anlık olarak yıl bazında bir işlem grafiği de mevcut. Sipariş grafiği sizlere aylık olarak bir tam yıl içerisinde satışlarınızdan elde ettiğiniz karı anlık olarak göstermektedir.

Web Uygulamanın Bazı özellikleri şu şekilde;

- Web Uygulama Anasayfasında Anlık olarak destek talebi oluşturabilme imkanınız mevcut.

- Gelişmiş arama yöntemi ile müşterilerinize anında sektereriniz ulaşabiliyor.

- Anlık olarak Halı Temizleme fiyat bilgilerinizi güncelleyebiliyorsunuz.

- Müşteri Yönetimi bölümünde anlık müşteri bilgilerini güncellemenin yanı sıra o müşteriye ait geçmiş siparişleri, toplam sipariş miktarını,Müşteri numarasını ve hızlı sipariş oluşturma bölümleri de kolaylık sağlamaktadır.

Yukarıda bizler için önemli birkaç maddeden bazılarını ele aldık. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda Halıpos Halı Yıkama Programını her geçen gün revize ve güncelleme üzerine kurulu bir sistemimiz mevcuttur.

Diğer Paketlerimiz

Tüm Paketler

Halıpos

150/ Aylık

Halıpos Halı Yıkama Programı

  • Android Uygulama
  • Web Uygulama
  • Fiş ve Etiket Yazdırma
  • Sms Gönderme
  • Navigasyon Özelliği
  • CallerId

Ücretsiz Demo Hesabı Talep Edin !