Halı Yıkama Programı

Halı Yıkama Programı

Halı Yıkama Programı Halıpos Nedir ?

Halı yıkama fabrikaları için tasarlanmış, Yazılım İstanbul bünyesinde korunması ve güvenliği sağlanan multi-using tabanlı özel bir yazılımdır. Sunucu barındırması ve özel yazılım teknikleri kullanılarak geliştirilen kullanıcı dostu ve geniş çaplı bir proje olması sebebiyle, B2C (BusinessToCustomers) Modelli bir yazılım projesidir.

 

Halıpos Ne İşe Yarar ?

Müşteri Siparişleri, Müşteri Hesapları, Müşteri Bilgilendirmeleri, Cari Hesaplar, Personel Takibi, Stok Takibi, Genel Muhasebe İşlemleri, Yıllık İzin Otomasyonu, Kullanıcı Yönetimi ve Toplu Sms gibi birçok fonksiyonel programı bir arada çalıştıran özel bir İş Yönetim Sistemi ile basit arayüzlü ve kullanıcı dostu olması sebebiyle Halı Yıkama sektörünün en çok tercih ettiği yazılımlar arasındaki yerini almaktadır.

 

Halıpos Yeni Teknolojiye Uygun mu?

Halıpos Halı Yıkama Yazılımı en güncel yazılım dilini ve en üst düzey Server alt yapısını kullanmaktadır. İster Web üzerinden isterseniz Mobil Uygulamalarımız üzerinden kullanmış olduğunuz programımız tüm versiyon ve Browser'lar ile uyumludur. Halıpos'da kullanılan uygulamalarda herzaman teknoloji desteğini maksimum seviyede tutmaktayız.

 

En Uygun Halı Yıkama Programı Paketlerimiz

Tüm Paketler

Halıpos

150/ Aylık

Halıpos Halı Yıkama Programı

  • Android Uygulama
  • Web Uygulama
  • Fiş ve Etiket Yazdırma
  • Sms Gönderme
  • Navigasyon Özelliği
  • CallerId

Ücretsiz Demo Hesabı Talep Edin !